2020-01-06

W grudniu uczestniczyliśmy w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Razem na Święta". Celem przedsięwzięcia była pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

W ramach realizacji akcji "Razem na Święta"

1. Zaangażowaliśmy się w akcję "Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia" zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Rybniku. wykonaliśmy 17 kartek świątecznych, które zostały przekazane osobom samotnym i bezdomnym.

2.Uczestniczyliśmy w 18 charytatywnej akcji "Czapka Św. Mikołaja" realizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta.

4. Każda grupa przygotowała Jasełka na spotkania opłatkowe z rodzinami.